محل تبلیغات شما

من نمیدونم چرا کسی به این موضوع توجهی نمیکنه نقش پمپئو در شهادت سردار سلیمانی را کسی ندیده است .من درچند مصاحبه پمپئو شنیدم که کینه شدیدی نسبت به سردار سلیمانی داشت . ظاهرا چند بار پمپئو زمانی که رییس سیا بود نامه ای برای سردار شهید سلیمانی نوشته و از او تقاضای ملاقات کرده بود ولی با عدم توجه سردار سلیمانی مواجه شده بود.

حتی یکبار با حالتی عصبی گفت : "سلیمانی حتی نامه مرا باز نکرده بود و به قاصد من پس داده بود".

و همیشه در صحبتهایش بنحوی از ژنرال سلیمانی می گفت . اگر به صورت تحلیل محتوا صحبت کنیم او همیشه در سخنرانی هاش و انتقاداتش از ایران صحبت از سردار سلیمانی میکرد. یعنی نام سردار سلیمانی همیشه در محتوای صحبتهاش بود بنابراین این کینه قدیمی شدیدا فکر او را مشغول خود داشت . بنظر من بی تردید با شناختی  که از ترامپ دارد و رگ خوابش رو میدونه ( و اینکه ترامپ شدیدا چاپلوس پسند است) به چاپلوسی ترامپ پرداخته و اور ا متقاعد کرده که دستور ترور سردار سلیمانی را صادر کند

ببینید هیچکس از وزرای ترامپ نتونسته بیش از یکسال با او دوام بیاورد .ولی او چاپلوس است و توانسته خود را پیش ترامپ نگاه دارد و بر اساس این کینه قدیمی توانسته است که این ترامپ را به این کار متقاعد سازد

در همین زمان که دارم این متن را می نویسم پمپئو در تلوزیون فاکس نیوز گفت که من در جریان کامل و پروسه ترور ژنرال سلیمانی بودم .که این اعتراف شدیدا گمان مرا در مورد نقش پمپئو (نقش اصلی او را در شهادت سردار سلیمانی)  تقویت میکند من از خوانندگان عزیز این وبلاگ میخواهم این متن را بازنشر کنند و تا میشود آغازی بر رسوایی پمپئو شود.

شما جای دولت بودید بنزین را گران نمی کردید؟؟

انتظارمان از دولت زیاد است کمی منصف باشیم .

سرمایه اجتماعی ما در دست برخی مدیران نالایق، مدیران مجرب باید به مدیران کم تجربه مشاوره بدهند

سلیمانی ,سردار ,پمپئو ,ترامپ ,نقش ,شدیدا ,سردار سلیمانی ,همیشه در ,پمپئو در ,شهادت سردار ,این متن ,شهادت سردار سلیمانی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود رایگان آهنگ